• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Школа буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/photogallery/837/image (8).jpg

«Свято осені»

Вже стало доброю традицією у вересневі чи жовтневі дні створювати осінні композиції і букети учнями класу і представляти їх на конкурсі найкращої композиції. Учні розвивають свою творчість , фантазію, уміння творити красу соїми руками, проявляють свої естетичні смаки.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують учні-випускники школи

Новорічно-Різдвяні свята

Це найочікуваніше та найулюбленіше свято.

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди

/Files/photogallery/837/image (2).jpg

проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя


.

Традиції школи зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

Свято осені

/Files/images/getImage (3).jpg

/Files/images/getImage (4).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 643

Коментарi