• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Міжнародний день рідної мови

/Files/images/CIMG2838.JPGРідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.

Протягом 19-20 лютого 2015 року в Бобулинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

* В цей день учні школи брали участь у конкурсі читців, де декламували вірші відомих українських поетів про Україну , про родину та українську мову; згадували її трагічну долю, демонстрували її красу і велич та своє шанобливе ставлення до рідної українької мови.

* Для учнів молодших класів Чайківська М.М. підготувала та провела «Подорож у цікаву граматику». Діти щиросердечно освідчувалися в любові до рідного слова , в цікавій формі вчились правил граматики.

* Хмарна Н.М. провела мовну гру «У царстві рідної мови» для учнів 1-4 класів.

* Вавринкович О.А. для учнів старших класів підготувала презентацію на тему « Ділова українська мова».

* Старшокласники дискутували «Чи досить нам, українцям , однієї мови для спілкування у своїй державі?»Учні активно висловлювали свої думки . висловлювали власну позицію щодо порушених питань диспуту.

* Учителем української мови Чорній Г.В. було проведено свято рідної мови «Українська мова – Божа благодать». У святковому концерті взяли участь 5-9 класів. Під час заходу учні не тільки декламували вірші українською мовою, але й було продемонстровано юними акторами декілька сценок. Розказано гуморесок та повчальних цікавинок. Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

* Дуже сподобався учням мовний турнір «Знавці української мови», де школярі змогли продемонструвати свої знання і вкотре підтвердити думку,що українці – це дійсно розумна нація. Яка має чим пишатися.

* Також учні школи мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури у шкільній бібліотеці та взяти участь у вікторині « Минуче все, лиш слово не мине».

Кiлькiсть переглядiв: 2552

Коментарi